Selam, TSK Ziyaretçisi!

Forumumuzda, Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili bilgilendirmeler ve duyurulara yer verilir.
Ayrıca askerlik anılarınızı paylaşabilir, askerlik vazifesini gerçekleştireceğiniz birlik hakkında bilgi talep edebilir, tanışabilirsiniz.
Subay ve astsubay eğitimleri, asker olmak ile ilgili detaylı tüm bilgiler forumumuzda yer almaktadır.

YASAL UYARI : İstihbari zafiyet oluşturabilecek görsel, bilgi paylaşımı yasaktır.


Forumumuzdaki askeri rütbelerin anlamları ve yetkileri ile ilgili bilgilendirme konumuzu okuyun.

Şehit Kategorisinde Reklam Gösterimi

Handan

Korgeneral
.
@Metaren ve @Ruşen ile yaptığımız görüşmelerde Şehit haberlerinin paylaşıldığı kategori için reklamsızlık kuralı getirdik. Henüz forumun hiçbir alanında reklam gösterimi yapılmıyor, ilerleyen süreçte illa ki reklamlar eklenecek ve gelir elde edilmesinin önü açılacaktır. Ancak hiçbir koşulda bu düşüncemiz de bir değişim olması mümkün değildir.

Eğer şehit duyurularının paylaşıldığı kategoride ve şehit haberinin içerisinde herhangi bir reklam niteliği taşıyan bilgi görüyorsanız, lütfen bizlere bildirin !

TSK, MSB ve diğer devlet kurumları ve bakanlıklarına ait websiteler ile mecburi kaynak linki paylaşım alanında yayınlanmaya devam edecektir.
 

Metaren

Genelkurmay Başkanı
.
Konu oluşturmaya gerek var mıydı bilemedim. Duygu kasar gibi olmuş. Ama uyarı konusu gerçekten önemli. Bazen her süreci test edemeyebiliyoruz. Koyacağımız kısıtlarda bazı kullanıcı grupları veya özel durumlar dahil, reklam gösterimi açık kalabiliyor. Kesinlikle şehit haberi üzerinden gelir elde etmeyi bende doğru bulmuyor, tüm ekibe yakıştıramıyorum. Hatalı kodlama ve ihmal kaynaklı reklam gösterim olursa bizleri bilgilendirmekten çekinmesinler.