Selam, TSK Ziyaretçisi!

Forumumuzda, Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili bilgilendirmeler ve duyurulara yer verilir.
Ayrıca askerlik anılarınızı paylaşabilir, askerlik vazifesini gerçekleştireceğiniz birlik hakkında bilgi talep edebilir, tanışabilirsiniz.
Subay ve astsubay eğitimleri, asker olmak ile ilgili detaylı tüm bilgiler forumumuzda yer almaktadır.

YASAL UYARI : İstihbari zafiyet oluşturabilecek görsel, bilgi paylaşımı yasaktır.


Forumumuzdaki askeri rütbelerin anlamları ve yetkileri ile ilgili bilgilendirme konumuzu okuyun.

Ücretli Üyelik Sistemi 2024 Fiyat Listesi

Metaren

Genelkurmay Başkanı
.
Merhaba, 2022 yılından itibaren Askeri Forum sitesi amacıyla yayına aldığımız TSK.Web.TR sitemizde bildiğiniz gibi hiçbir zaman maddi gelir talep edilmemiş, şahsımıza ücret alınarak herhangi bir üyelik satışı yapılmamıştır.

Ücretli üyelik sistemi ile ilgili detaylı bilgi ve 8 Şubat 2024 tarihine kadar geçerli fiyat listesini görmek için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.


Ücretli üyelik sistemi konusunda belirtilen tüm işlemler ve konunun yorum alanında ilave olarak belirttiğimiz AFAD ve Kızılay bağışları da dahil olmak üzere, 9 Şubat 2024 tarihinden itibaren %100 oranında zaman yapılması ve böylelikle yapılacak her 20 TL'lik bağış için 30 gün süreli ücretli rütbeye terfi imkanı sunulması uygun görülmüştür. (Solo Türk ve SİHA Pilotu)

200 TL'lik bağış yapan üyelerimiz için +65 gün hediye ile toplam 365 gün (1 yıl) VIP avantajlarına sahip üye olma imkanı bulunmaktadır. Terfi sistemi konumuzu detaylı inceleyerek elde edebileceğiniz tüm yetkileri öğrenebilirsiniz.


Dernek vakıf ve devlet kurumlarına yapacağınız bağış dekontlarını bizlerle mail adresimiz üzerinden paylaşmanız üyeliğinizin daha kısa sürede onaylanmasını sağlayacaktır.

HTML:
iletisim@metaren.net.tr