Selam, TSK Ziyaretçisi!

Forumumuzda, Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili bilgilendirmeler ve duyurulara yer verilir.
Ayrıca askerlik anılarınızı paylaşabilir, askerlik vazifesini gerçekleştireceğiniz birlik hakkında bilgi talep edebilir, tanışabilirsiniz.
Subay ve astsubay eğitimleri, asker olmak ile ilgili detaylı tüm bilgiler forumumuzda yer almaktadır.

YASAL UYARI : İstihbari zafiyet oluşturabilecek görsel, bilgi paylaşımı yasaktır.


Forumumuzdaki askeri rütbelerin anlamları ve yetkileri ile ilgili bilgilendirme konumuzu okuyun.

Yeni Kategori ve Alt Forumları Bildirisi

Metaren

Genelkurmay Başkanı
.
TSK.Web.TR forumumuzda, sadece duyuru ve anıların paylaşım yapılmasının ötesine geçmebilmek için, yeni kategori oluşturulmuştur.


Ülkeler, Ülkelerin Askeri Birlikleri, Askeri Birliklerin Büyüklükleri, Askeri Harekatlar ve daha fazlasını paylaşabileceğiniz, bir nevi askeri haber kategorisi tüm kullanıcılarımızın kullanımına sunulmuştur.
 

Türk

Albay
.
Askere gideceklere tavsiyeler verebileceğimiz veya askere gideceklerin soru paylaşımı yapabileceği kategori açılacak mı?
 

Metaren

Genelkurmay Başkanı
.
Askere gideceklere tavsiyeler verebileceğimiz veya askere gideceklerin soru paylaşımı yapabileceği kategori açılacak mı?

Katılıyorum. Üyelerin birbiriyle fikir ve bilgi alışverişi yapabileceği alanların artırılması lazım.

Önemli olan kategoriyi açmak değil, etkileşimi sağlamak. Mevcut kategoriler üzerinden paylaşılabilecek yığınla bilgi var. Henüz üye sayımız oldukça düşük. Organik ziyaretçilerin geldiği sabit arama terimleri var, çeşitliliği arttırarak daha kapsamlı ziyaretçiyi sitemize çekmemiz lazım ki etkileşim oluşsun. Şuan belirtmiş olduğunuz kategorilerin açılmış olması faydadan çok zarar ile sonuçlanacaktır.

Sizleri mevcut kategoriler üzerinden daha fazla paylaşım yapmaya davet ediyorum. Böylelikle daha fazla ziyaretçi ve etkileşim alabiliriz.

Dip Not: Yazdıklarım talebinizin mantıksız olduğunu değil, zamanlamasının yanlış olduğunu ifade etmektedir. Umarım en kısa sürede beklenen potansiyele ulaşabiliriz.