Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

TSK.WEB.TR Forumu Hakkında

Metaren

Mareşal
Yönetici
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
75
Web sitesi
tsk.web.tr
Merhaba değerli ziyaretçimiz,

TSK.WEB.TR Forum sitemiz üzerinden Türk Silahlı Kuvvetleri, Milli Savunma Bakanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından paylaşılan haberler başta olmak üzere, Türk Askeriyesi ile ilgili tüm bilgilendirmeler, güncellemeler, mevzuatlara yer verilmesi hedeflenmektedir.

Forumumuzdaki askeri hiyerarşiye yönelik forum içi rütbeler mizah amaçlıdır. Üyelerin kullanıcı gruplarında belirtilen rütbeler ve mesajlaşma içerisindeki "komutanım" tarzındaki askeri hitapların Türk Silahlı Kuvvetlerindeki yetkiler ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Forum içerisindeki paylaşımlardan her kullanıcı kendisi mesuldür. Yapılan paylaşımların tümünü okumamız/değerlendirmemiz mümkün değildir. Bu sebeple tüm forum konularını raporlama yetkisine sahipsiniz. Forum kurallarımıza ayrı olduğunu düşündüğünüz ve Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurumlarını zor duruma düşürebilecek, hakaret ve benzeri olumsuz paylaşımları raporlamaktan çekinmeyiniz.

Forumumuzda paylaşılan mevzuatlar, sınav tarihleri, kayıt koşulları ve benzeri gündelik hayatınızı etkileyebilecek tüm bilgileri Türk Silahlı Kuvvetlerinin resmi websitesinden ve çeşitli devlet kurumlarının resmi websitelerinden takip ve teyit etmeniz gerekmektedir. Forumumuzda paylaşılırken, kullanıcılarımızın bilgiler üzerinde değişiklik yapmış olma ihtimalinden kaynaklı yaşanacak mağduriyetten forum yönetimimiz sorumlu tutulamaz. 5651 sayılı Kanunda (ki buna biz internet kanunu diyoruz) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.” denilmek suretiyle, yer sağlayıcıların, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü olmadıkları belirtilmiştir. Üyelik formu doldurulurken, sitemize bağlandığınız IP adresi ve sitemize her girişinizde kullanılan IP adresleriniz kayıt altına alınmaktadır. Herhangi bir suç unsurunun sitemizde paylaşılması durumunda bu bilgiler kolluk kuvvetleriyle sorgusuz ve tarafınıza herhangi bir bilgilendirme yapılmadan paylaşılmaktadır.

Forumu amacı dışında kullanmadığınız sürece, TSK Forumu ailemizden uzaklaştırılmanız, söz konusu olmayacaktır.

TSK Forumumuza üyelik ücretsizdir. Herhangi bir ücret ödemeden paylaşılan materyallere erişim sağlayabilir, konu paylaşımında bulunabilir, paylaşılmış konulara cevap yazabilir ve anketlerimizi oylayabilirsiniz.